TYPY GOLIEROV

 

DRUHY MATERIÁLOV

MILANO 140G

funkčný úplet je vyrobený zo 100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Toto vlákno je savé a odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Má na povrchu klimatické mikrootvory.

BOLOGNA 140G

funkčný úplet je vyrobený zo 100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Toto vlákno je savé a odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Povrch je úplne hladký.

TORINO 140g

funkčný úplet je vyrobený zo 100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Toto vlákno je savé a odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Povrch je hladký s mikroperforáciou. Je príjemný na dotyk a má atraktívny vzhľad.

NAPOLI 140g

funkčný úplet je vyrobený zo 100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Toto vlákno je savé a odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Povrch tvorí atraktívny vzor malých bodiek a je použiteľný každý deň pri športe i v bežnom živote.

 

ŠORTKY

vyrábame z materiálu podobnému materiálu dresov. Ide o dlhšie šortky s digitálnou potlačou. Je teda možné doladiť šortky dizajnovo dokonale ku dizajnu dresu.

 

FAN

MINIDRESÍKY S PRÍSAVKOU

sú veľmi dobrým darčekovým a reprezentač- ným predmetom nielen pre veľké kluby. Je možné ich objednať už v minimálnom množstve 10 ks. Vyrábame ich ku každému športu.

SUBLIMOVANÉ ŠÁLE

sú vyrobené rovnakou technológiou ako dresy. Výhodou je, že potlač je úplne neobmedzená a na šáloch môže byť aj veľmi zložitý vzor, logo, reklama a pod. Sublimované šále vyrábame v počte minimálne 20 ks.

PODSEDÁKY

sú digitálne potlačené polyesterové podsedá- ky s molitanovou výplňou. Dizajn podsedákov môže obsahovať akúkoľvek grafiku, logo, re- klamu, či fotografiu. Minimálny počet 50 ks.

VLAJKA / ZÁSTAVA

štátne zástavy, vlajky, prípadne vlastný design. Toto všetko umožňuje digitálna subli- mačná potlač. Pre uchytenie je možné pridať na vlajky alebo zástavy šnúrky alebo kovové očká.

MALÉ VLAJOČKY

sú v akomkoľvek designe, prípadne grafike Vášho dresu, (logá, reklamy, nápisy,...). Toto všetko umožňuje digitálna sublimačná potlač. Vyrábame ich v jednotnom designe a v počte minimálne 20 ks.