TYPY GOLIEROV

STANDARD

Klasický, najpoužívanejší strih dresu vhodný pre väčšinu hokejových (inline) aj hokejbalových designov.

SPECIAL

Raglanový strih vhodný pre dresy s logami na pleciach a ramenách. Pri hokejbale niesú do strihu zakomponované vetracie časti pod pazuchou.

 

DRUHY MATERIÁLOV

CANADA 250

je moderný vysoko odolný polyesterový úplet určený na maximálne zaťaženie.

CORN 220G

je moderný vysoko odolný polyesterový úplet určený na maximálne zaťaženie.

MILANO 220G

je pravdepodobne najpoužívanejší hokejový materiál. Na jeho povrchu sú klimatické mikrootvory.

NORBERT 220g

je odolná hokejová látka, ktorej hlavnou prednosťou je hladký povrch, ktorý zvýrazní farby a odolnosť.

 

NÁVLEKY, ŠORTKY, NOHAVICE

Ponúkame kvalitné, nepremokavé, HOKEJOVÉ NÁVLEKY na nohavice s možnosťou sublimačnej potlače. Sú veľmi obľúbené, pretože dobre sedia, obsahujú pružné prvky a ich výhodou je možnosť doladiť ich dizajn presne ku dizajnu dresu. Samozrejme ponúkame aj jednofarebné návleky v základných farbách ako červená, čierna, modrá, biela a tmavo modrá.
V galérii nájdete fotky návlekov z výroby.

HOKEJBALOVÉ ŠORTKY vyrábame z materiálu podobnému materiálu dresov. Ide o dlhšie šortky s digitálnou potlačou. Je teda možné doladiť šortky dizajnovo dokonale ku dizajnu dresu. Strihovo sú podobné basketbalovým šortkám a sú obľúbené aj pri hokejbale.

 

FAN

MINIDRESÍKY S PRÍSAVKOU

sú veľmi dobrým darčekovým a reprezentačným predmetom nielen pre veľké kluby. Je možné ich objednať už v minimálnom množstve 10 ks. Vyrábame ich ku každému športu.

SUBLIMOVANÉ ŠÁLE

sú vyrobené rovnakou technológiou ako dresy. Výhodou je, že potlač je úplne neobmedzená a na šáloch môže byť aj veľmi zložitý vzor, logo, reklama a pod. Sublimované šále vyrábame v počte minimálne 20 ks.

PODSEDÁKY

sú digitálne potlačené polyesterové podsedáky s molitanovou výplňou. Dizajn podsedákov môže obsahovať akúkoľvek grafiku, logo, reklamu, či fotografiu. Minimálny počet 50 ks.

VLAJKA / ZÁSTAVA

štátne zástavy, vlajky, prípadne vlastný design. Toto všetko umožňuje digitálna sublimačná potlač. Pre uchytenie je možné pridať na vlajky alebo zástavy šnúrky alebo kovové očká.

MALÉ VLAJOČKY

sú v akomkoľvek designe, prípadne grafike Vášho dresu, (logá, reklamy, nápisy,...). Toto všetko umožňuje digitálna sublimačná potlač. Vyrábame ich v jednotnom designe a v počte minimálne 20 ks.