TYPY GOLIEROV

 

DRUHY MATERIÁLOV

DIELY DRESU (PREDNÝ DIEL, ZADNÝ DIEL, RUKÁVY)
JE MOŽNÉ KOMBINOVAŤ Z RÔZNYCH MATERIÁLOV.

MILANO 160G

má na jeho povrchu klimatické mikrootvory. Je zo všetkých materiálov najviac odolný. 100 % PES

NET 125G

jemný dierkovaný povrch je priedušný a chladivý. Vhodný na časti dresov, kde je potrebná ventilácia, alebo aj výrobu celých letných dresov. 100 % PES.

 

FAN

MINIDRESÍKY S PRÍSAVKOU

sú veľmi dobrým darčekovým a reprezentač- ným predmetom nielen pre veľké kluby. Je možné ich objednať už v minimálnom množstve 10 ks. Vyrábame ich ku každému športu.

SUBLIMOVANÉ ŠÁLE

sú vyrobené rovnakou technológiou ako dresy. Výhodou je, že potlač je úplne neobmedzená a na šáloch môže byť aj veľmi zložitý vzor, logo, reklama a pod. Sublimované šále vyrábame v počte minimálne 20 ks.

PODSEDÁKY

sú digitálne potlačené polyesterové podsedá- ky s molitanovou výplňou. Dizajn podsedákov môže obsahovať akúkoľvek grafiku, logo, re- klamu, či fotografiu. Minimálny počet 50 ks.

VLAJKA / ZÁSTAVA

štátne zástavy, vlajky, prípadne vlastný design. Toto všetko umožňuje digitálna subli- mačná potlač. Pre uchytenie je možné pridať na vlajky alebo zástavy šnúrky alebo kovové očká.

MALÉ VLAJOČKY

sú v akomkoľvek designe, prípadne grafike Vášho dresu, (logá, reklamy, nápisy,...). Toto všetko umožňuje digitálna sublimačná potlač. Vyrábame ich v jednotnom designe a v počte minimálne 20 ks.