BASKETBAL - STREETBALL

basketbal

TYPY GOLIEROV

Clasic Apolo Omega

DRUHY MATERIÁLOV

Max 140g najobľúbenejší materiál pre svoju malú gramáž a jemnosť. Konštrukcia vlákna zväčšuje jeho povrch, čo umožňuje veľmi dobrú reguláciu a odvod pár od povrchu tela a tým udržuje pokožku v suchu.
Lycra 200g je veľmi elastický a chladivý. Prispôsobuje sa krivkám postavy, čo prispieva k omnoho lepšiemu komfortu pri nosení.
Micro 140g je moderným futbalovým materiálom. Z vnútornej strany je veľmi príjemný, hlaký, s klimatickými mikrootvormi.
Milano 160g má na jeho povrchu klimatické mikrootvory. Je zo všetkých materiálov najviac odolný.

ŠORTKY

ŠORTKY vyrábame z materiálu podobnému materiálu dresov. Ide o dlhšie šortky s digitálnou potlačou. Je teda možné doladiť šortky dizajnovo dokonale ku dizajnu dresu.

FAN

MINIDRESÍKY s prísavkou sú veľmi dobrým darčekovým a reprezentačným predmetom nielen pre veľké kluby. Je možné ich objednať už v minimálnom množstve 10 ks. Vyrábame ich ku každému športu.

ŠÁLE vyrábame v dvoch základných variantách. Pletené a sublimované. Sublimované sú vyrobené rovnakou technológiou ako dresy. Sú tenšie, ale ich výhodou je, že potlač je úplne neobmedzená a na šáloch môže byť aj veľmi zložitý vzor, logo, reklama a pod. Sublimované šále vyrábame v počte minimálne 20 ks. Pletené šále sú klasické pletené dlhé fan šále, veľmi príjemné, mäkké. Na šáloch môže byť vypletené takmer čokoľvek, okrem zložitých a malých detajlov. Vyrábajú sa v minimálnom počte od 50 ks.

PLETENÉ ČIAPKY, na ktoré je možné aj vyšiť logo, ktoré je príliš komplikované na vypletenie. Čiapky sú teplé a vďaka modernému úpletu aj veľmi príjemné. Minimálny počet 50 ks.

PODSEDÁKY sú digitálne potlačené polyesterové podsedáky s molitanovou výplňou. Dizajn podsedákov môže obsahovať akúkoľvek grafiku, logo, reklamu, či fotografiu. Minimálny počet 50 ks.

VLAJKY v akomkoľvek dizajne, prípadne grafike vášho dresu, vaše logo, reklamy, nápisy. Toto všetko umožňuje digitálna sublimačná potlač. Malé vlajočky alebo veľké vlajky v podstate akéhokoľvek rozmeru vyrábame v počtoch od 20 ks.

VEĽKOSTI

DRESY BASKETBAL, STREETBALL

ŠORTKY

 
ŠÍRKA DĹŽKA DĹŽKA
3XL 65 90 58
XXL 64 87 55
XL 63 84 51
L 60 80 48
M 55 75 45
S 53 72 42
XS (8-10r.) 51 70
XXS (6-8r.) 45 63

- Dresy sú vyrobené z elastického materiálu, preto je možná odchýlka od tabuľky 3%

- Všetky veľkosti sú uvedené v cm

HokejMotoFutballBasketball