FUTBAL - FLORBAL - HÁDZANÁ

futbal

LOGÁ, REKLAMY, NÁPISY

Logá, reklamy a nápisy je vhodné umiestniť podľa vyznačených pozícii na obrázku aby nebol narušený design dresu.

umiestnenie reklamy umiestnenie reklamy

Dáta je potrebné poslať elektronicky v prílohe objednávky, alebo dodatočne na naše grafické oddelenie: grafik@silverman.sk

Zaslané grafické podklady musia spĺňať nasledovné požiadavky:

VHODNÉ

- Logá vo vektorovom (krivkovom) formáte: CorelDraw, Illustrator a pod. súbory cdr., ai., eps., pdf....

NEVHODNÉ
- Obrázok z internetu, naskenovaný alebo odfotený obrázok
- logo vo formáte Word, Excel

TYPY GOLIEROV

Clasic Oscar Alfa Omega Polo

DRUHY MATERIÁLOV

Max 140g najobľúbenejší materiál pre svoju malú gramáž a jemnosť. Konštrukcia vlákna zväčšuje jeho povrch, čo umožňuje veľmi dobrú reguláciu a odvod pár od povrchu tela a tým udržuje pokožku v suchu.
Lycra 200g je veľmi elastický a chladivý. Prispôsobuje sa krivkám postavy, čo prispieva k omnoho lepšiemu komfortu pri nosení.
Milano 160g má na jeho povrchu klimatické mikrootvory. Je zo všetkých materiálov najviac odolný.
Torino 150g funkčný úplet je vyrobený zo100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Toto vlákno je savé a odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Povrh je hladký s mikroperforáciou. Je príjemný na dotyk a má atraktívny vzhľad.
Napoli 150g funkčný úplet je vyrobený zo100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Toto vlákno je savé a odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Povrch tvorí atraktívny vzor malých bodiek a je použiteľný každý deň pri športe i v bežnom živote.
Roma 150g funkčný úplet je vyrobený zo100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Toto vlákno je savé a odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Povrh tvorí atraktívny vzor väčších bodiek ktoré dotvárajú design.
Soccer 150g funkčný úplet je vyrobený zo100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Toto vlákno je savé a odvádza telesnú vlhkosť od pokožky. Povrch tvorí atraktívny šesťuholníkový vzor a je použiteľný každý deň pri športe i v bežnom živote.

TRENKY

Futbalové trenírky vyrábame z materiálu podobnému materiálu dresov. Ide o šortky s digitálnou potlačou - je teda možné doladiť ich dokonale ku dizajnu dresu. Strihovo sú to klasické futbalové trenírky. Je možné ich objednať v dvoch variantách a to: s všitými slipami, alebo bez nich.

ŠTULPNE

PONOŽKOVé ŠTULPNE vyrábame z vysoko kvalitnej polyesterovej priadze. Špeciálny výrobný proces zaručuje výnimočnú kvalitu a pružnosť materiálu. Vyrábame ich iba v jednofarebnom prevedení: ČIERNA, BIELA, BELASÁ, MODRÁ, ČERVENÁ, ZELENÁ, ORANŽOVÁ, ŽLTÁ.

Sú rozdelené do troch veľkostí:

SENIOR (nad 15 rokov)
JUNIOR (12-15 rokov)
KIDS (6-11 rokov)

FAN

MINIDRESÍKY s prísavkou sú veľmi dobrým darčekovým a reprezentačným predmetom nielen pre veľké kluby. Je možné ich objednať už v minimálnom množstve 10 ks. Vyrábame ich ku každému športu.

ŠÁLE vyrábame v dvoch základných variantách. Pletené a sublimované. Sublimované sú vyrobené rovnakou technológiou ako dresy. Sú tenšie, ale ich výhodou je, že potlač je úplne neobmedzená a na šáloch môže byť aj veľmi zložitý vzor, logo, reklama a pod. Sublimované šále vyrábame v počte minimálne 20 ks. Pletené šále sú klasické pletené dlhé fan šále, veľmi príjemné, mäkké. Na šáloch môže byť vypletené takmer čokoľvek, okrem zložitých a malých detajlov. Vyrábajú sa v minimálnom počte od 50 ks.

PLETENÉ ČIAPKY, na ktoré je možné aj vyšiť logo, ktoré je príliš komplikované na vypletenie. Čiapky sú teplé a vďaka modernému úpletu aj veľmi príjemné. Minimálny počet 50 ks.

PODSEDÁKY sú digitálne potlačené polyesterové podsedáky s molitanovou výplňou. Dizajn podsedákov môže obsahovať akúkoľvek grafiku, logo, reklamu, či fotografiu. Minimálny počet 50 ks.

VLAJKY v akomkoľvek dizajne, prípadne grafike vášho dresu, vaše logo, reklamy, nápisy. Toto všetko umožňuje digitálna sublimačná potlač. Malé vlajočky alebo veľké vlajky v podstate akéhokoľvek rozmeru vyrábame v počtoch od 20 ks.

VEĽKOSTI - mužský strih

DRESY FUTBAL, FLORBAL, HÁDZANÁ

TRENKY

 
ŠÍRKA DĹŽKA DĹŽKA
3XL 65 80 58
XXL 62 80 57
XL 59 78 53
L 55 77 50
M 55 73 46
S 53 70 42
XS (8-10r.) 51 68 40
XXS (6-8r.) 47 63 37

VEĽKOSTI - ženský strih

DRESY FUTBAL, FLORBAL, HÁDZANÁ

TRENKY

 

SUKŇA

 
ŠÍRKA DĹŽKA ŠÍRKA DĹŽKA DĹŽKA
XL 54 70 35 42 -
L 51 69 33 40 37,5
M 48 67 32 37 34
S 46 65 30 35 33
XS (8-10r.) 42 63 27 32 32

- Dresy sú vyrobené z elastického materiálu, preto je možná odchýlka od tabuľky 3%

- Všetky veľkosti sú uvedené v cm

ROZLIŠOVAČKY

Milano 160g má na jeho povrchu klimatické mikrootvory. Je zo všetkých materiálov najviac odolný.
Airtex 180g je perforovaný, stredne hrubý materiál. Vhodný na výrobu letných dresov. Dierkovaný povrch umožňuje veľmi dobré chladenie a ventiláciu.

rozlisovacky

VEĽKOSTI

 
DĹŽKA ŠÍRKA
XXL 66 82
XL 63 80
L 60 78
M 57 74
S 54 70
XS 51 67
XXS 48 62

- Dresy sú vyrobené z elastického materiálu, preto je možná odchýlka od tabuľky 3%

- Všetky veľkosti sú uvedené v cm

HokejMotoFutballBasketball