HOKEJ - INLINE - HOKEJBAL

hokej

STRIHY

Klasický, najpoužívanejší strih dresu vhodný pre väčšinu designov.


Raglanový strih vhodný pre dresy s logami na pleciach a ramenách.


Dres je zošitý z viacerých dielov, čo ho robí priliehavejším ako ostatné a tým lepšie kopíruje postavu hokejistu. Pre zložitosť výroby účtujeme k cene dresu priplatok 20%.

LOGÁ, REKLAMY, NÁPISY

Logá, reklamy a nápisy je vhodné umiestniť podľa vyznačených pozícií na obrázku, aby nebol narušený dizajn dresu.

reklamyreklamy

Dáta je potrebné poslať elektronicky v prílohe objednávky, alebo dodatočne na naše grafické oddelenie: grafik@silverman.sk

Zaslané grafické podklady musia spĺňať nasledovné požiadavky:

VHODNÉ

- Logá vo vektorovom (krivkovom) formáte: CorelDraw, Illustrator a pod.
súbory cdr., ai., eps., pdf....

NEVHODNÉ

- Obrázok z internetu, naskenovaný alebo odfotený obrázok
- logo vo formáte Word, Excel

TYPY GOLIEROV

Clasic Apolo Silvo Delta Ypsilon

DRUHY MATERIÁLOV

Milano 160g, 220g Milano 160g, 220g je pravdepodobne najpoužívanejší hokejový materiál. Na jeho povrchu sú klimatické mikrootvory.
Canada 250g Canada 250g je moderný vysoko odolný polyesterový úplet určený na maximálne zaťaženie.
Norbert 220g Norbert 220g je odolná hokejová látka, ktorej hlavnou prednosťou je hladký povrch, ktorý zvýrazní farby a odolnosť.
Milano 220g bright Milano 220g bright je varianta látky Milano 220g, s aditívom lesklého materiálu. Jej povrch je lesklý, no má vlastnosti Milana.

NÁVLEKY, ŠORTKY, NOHAVICE

Ponúkame kvalitné, nepremokavé, HOKEJOVÉ NÁVLEKY na nohavice s možnosťou sublimačnej potlače. Sú veľmi obľúbené, pretože dobre sedia, obsahujú pružné prvky a ich výhodou je možnosť doladiť ich dizajn presne ku dizajnu dresu. Samozrejme ponúkame aj jednofarebné návleky v základných farbách ako červená, čierna, modrá, biela a tmavo modrá.
V galérii nájdete fotky návlekov z výroby.

HOKEJBALOVÉ ŠORTKY vyrábame z materiálu podobnému materiálu dresov. Ide o dlhšie šortky s digitálnou potlačou. Je teda možné doladiť šortky dizajnovo dokonale ku dizajnu dresu. Strihovo sú podobné basketbalovým šortkám a sú obľúbené aj pri hokejbale.

INLINE NOHAVICE sú v krátkoum aj dlhom prevedení, vystužené sú na stehnách a páse. Je možné ich tiež potlačiť na určitých častiach. V páse je šnurovanie a pracka s opaskom. Minimálny počet 6ks.

ŠTULPNE

PLETENÉ ŠTULPNE vyrábame z vysoko kvalitnej polyesterovej priadze. Špeciálny výrobný proces zaručuje výnimočnú kvalitu a pružnosť materiálu. Vyrábame ich vo viacerých dĺžkach, je možné si vybrať, alebo vymyslieť vlastné rozvrhnutie farebných pruhov. Štulpne je možné vyrobiť v kombinácii maximálne 4 farieb.

stulpne

SUBLIMOVANĚ ŠTULPNE spĺňajú moderné trendy potrieb prevažne zahraničných hokejových líg. Hlavnou výhodou je možnosť super ostrej sublimačnej potlače. Štulpne môžu teda dokonale zodpovedať farbám dresu a môžu tiež obsahovať logo tímu, čísla, či reklamy. Spolu s potlačenými návlekmi je teda možné vytvoriť dokonalú sériu dres, návleky, štulpne.

ŠPECIÁL ŠTULPNE vďaka lysovanému, polyesterovému úpletu, vyvinutému na potláčanie, tvoria kombináciu modelov Subli a Knitted. Ide vlastne o tenšie pletené štulpne so sublimačnou potlačou.

FAN

MINIDRESÍKY s prísavkou sú veľmi dobrým darčekovým a reprezentačným predmetom nielen pre veľké kluby. Je možné ich objednať už v minimálnom množstve 10 ks. Vyrábame ich ku každému športu.

ŠÁLE vyrábame v dvoch základných variantách. Pletené a sublimované. Sublimované sú vyrobené rovnakou technológiou ako dresy. Sú tenšie, ale ich výhodou je, že potlač je úplne neobmedzená a na šáloch môže byť aj veľmi zložitý vzor, logo, reklama a pod. Sublimované šále vyrábame v počte minimálne 20 ks. Pletené šále sú klasické pletené dlhé fan šále, veľmi príjemné, mäkké. Na šáloch môže byť vypletené takmer čokoľvek, okrem zložitých a malých detajlov. Vyrábajú sa v minimálnom počte od 50 ks.

PLETENÉ ČIAPKY, na ktoré je možné aj vyšiť logo, ktoré je príliš komplikované na vypletenie. Čiapky sú teplé a vďaka modernému úpletu aj veľmi príjemné. Minimálny počet 50 ks.

PODSEDÁKY sú digitálne potlačené polyesterové podsedáky s molitanovou výplňou. Dizajn podsedákov môže obsahovať akúkoľvek grafiku, logo, reklamu, či fotografiu. Minimálny počet 50 ks.

VLAJKY v akomkoľvek dizajne, prípadne grafike vášho dresu, vaše logo, reklamy, nápisy. Toto všetko umožňuje digitálna sublimačná potlač. Malé vlajočky alebo veľké vlajky v podstate akéhokoľvek rozmeru vyrábame v počtoch od 20 ks.

VEĽKOSTI

DRESY HOKEJ, INLINE

HOKEJBAL

 
ŠÍRKA DĹŽKA RUKÁV ŠÍRKA DĹŽKA RUKÁV
3XL 80 85 53 73 85 52
XXL 75 85 53 70 85 50
XL 70 85 51 64 80 50
L 65 75 51 60 75 50
M 60 75 49 53 70 46
S 55 70 45 47 62 38
XS (8-10r.) 49 60 36 - - -
XXS (6-8r.) 45 55 33 - - -
3XS (4-6r.) 42 50 27 - - -
baby (2-4r.) 36 43 20 - - -
baby XS (1-2r.) 32 36 17 - - -
baby XXS (0-1r.) 20 30 15 - - -

ŠTULPNE

 
DĹŽKA ŠÍRKA
3XL 85 20
XXL 80 20
XL 75 20
L 70 20
M 65 18
S 60 16
XS 55 14

- Brankársky dres označiť písmenom "G" pred označením veľkosti (G3XL, GXXL, GXL, ...)

- Kapitána označiť písmenom "C" a asistenta písmenom "A"

- Dresy sú vyrobené z elastického materiálu, preto je možná odchýlka od tabuľky 3%

- Všetky veľkosti sú uvedené v cm

HokejMotoFutballBasketball