MOTOKROS - PAINTBALL - HASIČI

motokros

TYPY GOLIEROV

Clasic Cros Silvo Apolo Omega

DRUHY MATERIÁLOV

Milano 160g je pravdepodobne najpoužívanejší materiál na motokros. Na jeho povrchu sú klimatické mikrootvory.
Milano 220g bright je hrubý materiál na povrchu lesklý. Zvýrazňuje sýtosť farieb, v lete ho odporúčame kombinovať s materiálom Airtex.
Airtex 180g je perforovaný, stredne hrubý materiál. Vhodný na výrobu letných dresov. Dierkovaný povrch umožňuje veľmi dobré chladenie a ventiláciu.


Diely dresu (predný diel, zadný diel, rukávy) je možné kombinovať z rôznych materiálov.

FAN

MINIDRESÍKY s prísavkou sú veľmi dobrým darčekovým a reprezentačným predmetom nielen pre veľké kluby. Je možné ich objednať už v minimálnom množstve 10 ks. Vyrábame ich ku každému športu.

ŠÁLE vyrábame v dvoch základných variantách. Pletené a sublimované. Sublimované sú vyrobené rovnakou technológiou ako dresy. Sú tenšie, ale ich výhodou je, že potlač je úplne neobmedzená a na šáloch môže byť aj veľmi zložitý vzor, logo, reklama a pod. Sublimované šále vyrábame v počte minimálne 20 ks. Pletené šále sú klasické pletené dlhé fan šále, veľmi príjemné, mäkké. Na šáloch môže byť vypletené takmer čokoľvek, okrem zložitých a malých detajlov. Vyrábajú sa v minimálnom počte od 50 ks.

PLETENÉ ČIAPKY, na ktoré je možné aj vyšiť logo, ktoré je príliš komplikované na vypletenie. Čiapky sú teplé a vďaka modernému úpletu aj veľmi príjemné. Minimálny počet 50 ks.

PODSEDÁKY sú digitálne potlačené polyesterové podsedáky s molitanovou výplňou. Dizajn podsedákov môže obsahovať akúkoľvek grafiku, logo, reklamu, či fotografiu. Minimálny počet 50 ks.

VLAJKY v akomkoľvek dizajne, prípadne grafike vášho dresu, vaše logo, reklamy, nápisy. Toto všetko umožňuje digitálna sublimačná potlač. Malé vlajočky alebo veľké vlajky v podstate akéhokoľvek rozmeru vyrábame v počtoch od 20 ks.

VEĽKOSTI

DRESY MOTOKROS, PAINTBALL, HASIČI

 
ŠÍRKA DĹŽKA RUKÁV
3XL 70 81 65
XXL 67 81 65
XL 62 81 65
L 57 76 60
M 53 73 60
S 51 71 55
XS (8-10r.) 49 62 37
XXS (6-8r.) 41 52 31
3XS (4-6r.) 36 48 28

- Dresy sú vyrobené z elastického materiálu, preto je možná odchýlka od tabuľky 3%

- Všetky veľkosti sú uvedené v cm

HokejMotoFutballBasketball